+90(332)345 0 345
Fax: +90(332) 345 0 353

KURUMSAL

Özen Makina Sanayi ve Tic. Aş.

Hakkımızda

Kaynak makinaları üretiminde geçmişten gelen birikimiyle sektörün lideri… 
Sürekli AR-GE çalışmalarıyla müşteri ihtiyaçlarına dönük en gelişmiş ürünleri sunan Özen Makina, iç dinamiklerinde sahip olduğu enerji, estetik ve teknolojisini ürünlerine yansıtıyor.
ÖZEN MAKİNA SANAYİ TİCARET A.Ş. uzun ömürlü ve estetik, ergonomik dizayna sahip ürünlerini tüketicinin beğenisine sunuyor.
ÖZEN ürünlerindeki yüksek kaynak performansı ve kullanım kolaylığı ve bakır trafolar sayesinde ulaşılan üstün ürün kalitesi, Özen ürünlerinin tercih edilmesinin başlıca nedenleridir.
Türkiye’de yaygın dağıtım kanallarına, servis ağına sahip olan Özen Makina, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsemiştir.
Deneyimli satış ekibi ile satış öncesinde tüketicinin ihtiyacına uygun ürünleri öneren ve ihtiyaçları eksiksiz ve zamanında yerine getiren Özen Makina, 
aynı titizliği satış sonrasında da gösteriyor ve yedek parçada sınırsız desteklediği servis ağı ile müşterisini yalnız bırakmıyor. Özen Makina ayrıca müşterilerine 
satış sonrası eğitim ve çözüm ortaklığı konusunda işbirliği alternatifleri sunmaktadır.
Gelişen pazar şartları içinde, büyük bir pazar payına sahip olan ve teknolojiye hızla adapte olan Özen Makina; Ar-Ge çalışmaları ile daha iyiye ulaşmanın gayreti içerisindedir.

Kalite ve güvene verdiği önemi ürünlerine yansıtan Özen Makina, ISO 9001 kalite güvence sistemi kapsamında TSE ve CE kalite belgeli ürünler üretmektedir.
Üretim ve ürün kalitesini geleceğe taşımayı hedefleyen Özen Makina 2013 yılı itibariyle Konya 3. organize sanayi bölgesindeki 8.500 m² kapalı, 22.000 m² açık alana sahip yeni fabrika sında faaliyetine devam edecek.
Sürekli gelişmeyi ve yenilenmeyi hedefleyen bir yapıya sahip olan Özen Makina, kaynak makinaları, plazma kesim ve ihtiyaca dönük özel otomasyon uygulamalarıyla ülkemizin gururu...

loading